Home | Kontakt | Mapa stránok | Tlač
Chladiace systémy Frigosoft

Výhody systému Frigosoft

 Chladiaci systém frigosoft znamená mať vždy nízke náklady

Chladiaci systém Frigosoft znamená mať vždy nízke náklady

 

Chladiace systémy „DIAVIA FRIGO" Vám umožňujú prepravu tovarov podliehajúcich skaze, ktoré si pri preprave vyžadujú nízke teploty a chladené prostredie ako ochranu pred skazením.


 

 

Nízka spotreba, jednoduchá manipulácia, dokonalá bezpečnosť

Na zaručenie bezpečnosti je ovládanie umiestnené v kabíne vozidla a chladiaca časť je vo vnútri úložného priestoru. Tým zostávajú zachované pôvodné aerodynamické línie vozidla a nezvyšuje sa tak spotreba pohonných látok.

 

Chladiace zariadenie je umiestnené z vnútra na streche vozidla. Nebudete mať žiadne problémy s manipuláciou prevážaného tovaru, jeho nakladaním alebo vykladaním.

 

Vďaka unikátnemu riešeniu inštalácie systému Frigosoft vo vnútri vozidla môžete bez obáv používať bežné umývacie linky. K chladiacemu systému sa voda nedostane a nemôže sa tak poškodiť. Zároveň nie je vystavené vplyvu počasia. 

 

Ak by sa náhodou chladiace zariadenie poškodilo, radi Vás obslúžime v ktoromkoľvek z našich servisných centier rozmiestnených po celej Slovenskej Republike. Na transportné chladenie Frigosoft Vám poskytneme záruku v trvaní 24 mesiacov.

 

Výroboky Frigosoft sú vyrobené vo vysokých štandardoch akosti, ktorými sa vyznačujú všetky výrobky firmy DELPHI Diavia. Zariadenie je certifikované v rámci Slovenskej republiky Ministerstvom dopravy, pôšt a telekomunikácií SR.

 

 

Zaujali Vás výhody, ktoré Vám chladiace zariadenia Frigosoft ponúkajú? Všetky jeho klady vychádzajú z precíznej technickej realizácie.