Home | Kontakt | Mapa stránok | Tlač
Chladiace systémy Frigosoft

O spoločnosti

 

Spoločnosť Delphi je svetovým dodávateľom automobilových systémov, a vykonáva svoju činnosť v 45 krajinách celého sveta.


Vysoká kvalita a profesinálna starostlivosť

Prvý klimatizačný systém sme pre našich klientov vyvinuly už v roku 1954. Odvtedy sa neustále investujeme do výskumu inovatívnych riešení a technológií, aby sme Vám ponúkali vždy len výrobky spĺňajúce všetky požiadavky mimoriadnej kvality.

 

Značka Frigosoft je zárukou najvyššej kvality!


Spoločnosť Delphi-Diavia Vám ponúka kompletný balík zariadení a služieb zahrnutých do sady klimatizačného systému. Integrované komponenty, náhradné diely, zariadenia na vykonávanie údržby a opráv - to je výpis len tých najdôležitejších.


Máte špecifické požiadavky pre svoje špeciálne vozidlá? Potrebujete systémy pre cestné alebo stacionárne použite? Delphi-Diavia je schopná Vám vo veľmi krátkom čase vytvoriť klimatizačné zariadenia presne podľa Vašich potrieb.

 

Spoločnosť Delphi-Diavia disponujeme výcvikovým strediskom, ktoré je zamerané na konštrukciu, montáž a údržbu klimatizačných systémov a je schpné plne uspokojiť Vaše požiadavky.


Chladiace systémy, ktoré Vám ponúkame sú vyrábané v desiatich výrobných podnikoch po celom svete. Kompetentné centrum Delphi-Diavia pre výrobky na after market sa nachádza v Molinella na periférii mesta Bologna.

 

Oproti bežným transportným chladiacim systémom majú výrobky Frigosoft radu výhod!